S1210R-822K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-822K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1210R-822K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 308MA 1.7 OHM
listoch: S1210R-822K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie S1210R-822K
Číslo dielu S1210R-822K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 308MA 1.7 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72246 pcs Dátový hárok S1210R-822K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
tienenie Shielded séria S1210R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená S1210R-822K TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 8.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 32MHz
Detailný popis 8.2µH Shielded Inductor 308mA 1.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 1.7 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 308mA Aktuálny - Sýtosť -