S1210R-822H
API DelevanAPI Delevan
S1210R-822H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1210R-822H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 308MA 1.7 OHM
listoch: S1210R-822H.pdf
  • správa
Špecifikácie S1210R-822H
Číslo dielu S1210R-822H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 308MA 1.7 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60492 pcs Dátový hárok S1210R-822H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 1210 (3225 Metric) Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
tienenie Shielded séria S1210R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená S1210R-822H 2000 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 32MHz Detailný popis 8.2µH Shielded Inductor 308mA 1.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 1.7 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 308mA