S0603-68NG3
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-68NG3
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
listoch: S0603-68NG3.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-68NG3
Číslo dielu S0603-68NG3 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7555 pcs Dátový hárok S0603-68NG3.pdf
typ Wirewound tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 34 @ 200MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-68NG3 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 200MHz
indukčnosť 68nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.7GHz Detailný popis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 370 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 370 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA
Súvisiace produkty
S0603-68NG3C
S0603-68NG3C
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
Skladom: 890 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-68NG3C.pdf
RFQ
S0603-68NG2
S0603-68NG2
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 6146 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-68NG2.pdf
RFQ
S0603-68NG2S
S0603-68NG2S
Skladom: 783 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-68NG2S.pdf
S0603-68NG3B
S0603-68NG3B
Skladom: 2996 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-68NG3B.pdf
S0603-68NH1
S0603-68NH1
Stiahnuť ▼: S0603-68NH1.pdf
S0603-68NG3E
S0603-68NG3E
Stiahnuť ▼: S0603-68NG3E.pdf
S0603-68NG2E
S0603-68NG2E
Stiahnuť ▼: S0603-68NG2E.pdf
S0603-68NG3S
S0603-68NG3S
Skladom: 812 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-68NG3S.pdf
S0603-68NG2C
S0603-68NG2C
Skladom: 806 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-68NG2C.pdf
S0603-68NG3D
S0603-68NG3D
Stiahnuť ▼: S0603-68NG3D.pdf
S0603-68NG2D
S0603-68NG2D