S0603-68NG2
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-68NG2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
listoch: S0603-68NG2.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-68NG2
Číslo dielu S0603-68NG2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6146 pcs Dátový hárok S0603-68NG2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 34 @ 200MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-68NG2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 200MHz
indukčnosť 68nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.7GHz Detailný popis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 370 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 370 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA
Súvisiace produkty
S0603-68NG2S
S0603-68NG2S
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
Skladom: 783 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-68NG2S.pdf
RFQ
S0603-68NG1
S0603-68NG1
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 6617 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-68NG1.pdf
RFQ
S0603-68NG2D
S0603-68NG2D
Skladom: 6856 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-68NG2D.pdf
S0603-68NG1D
S0603-68NG1D
Stiahnuť ▼: S0603-68NG1D.pdf
S0603-68NG3
S0603-68NG3
Stiahnuť ▼: S0603-68NG3.pdf
S0603-68NG2C
S0603-68NG2C