S0603-5N6F3
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-5N6F3
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM
listoch: S0603-5N6F3.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-5N6F3
Číslo dielu S0603-5N6F3 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5502 pcs Dátový hárok S0603-5N6F3.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 18 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-5N6F3 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 5.6nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 5.8GHz Detailný popis 5.6nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 190 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 190 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA
Súvisiace produkty
S0603-5N6F2
S0603-5N6F2
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM
Skladom: 4967 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-5N6F2.pdf
RFQ
S0603-5N6F2C
S0603-5N6F2C
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 752 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-5N6F2C.pdf
RFQ
S0603-5N6F3S
S0603-5N6F3S
Skladom: 653 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-5N6F3S.pdf
S0603-5N6F2E
S0603-5N6F2E
Skladom: 2183 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-5N6F2E.pdf
S0603-5N6F3C
S0603-5N6F3C
Skladom: 669 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-5N6F3C.pdf
S0603-5N6G1
S0603-5N6G1
Stiahnuť ▼: S0603-5N6G1.pdf
S0603-5N6F2S
S0603-5N6F2S
Skladom: 664 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-5N6F2S.pdf
S0603-5N6F3E
S0603-5N6F3E
Stiahnuť ▼: S0603-5N6F3E.pdf
S0603-5N6F2B
S0603-5N6F2B
Stiahnuť ▼: S0603-5N6F2B.pdf
S0603-5N6F3D
S0603-5N6F3D
Stiahnuť ▼: S0603-5N6F3D.pdf
S0603-5N6F3B
S0603-5N6F3B
Stiahnuť ▼: S0603-5N6F3B.pdf
S0603-5N6F2D
S0603-5N6F2D
Stiahnuť ▼: S0603-5N6F2D.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety