S0603-5N6F2C
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-5N6F2C
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM
listoch: S0603-5N6F2C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 752 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
  • správa
Špecifikácie S0603-5N6F2C
Číslo dielu S0603-5N6F2C Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 752 pcs Dátový hárok S0603-5N6F2C.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 18 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-5N6F2C 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 5.6nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 5.8GHz Detailný popis 5.6nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 190 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 190 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA