S0603-33NH1C
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-33NH1C
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
listoch: S0603-33NH1C.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-33NH1C
Číslo dielu S0603-33NH1C Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1437 pcs Dátový hárok S0603-33NH1C.pdf
typ Wirewound tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 37 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-33NH1C 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 33nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.3GHz Detailný popis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 250 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 250 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA