S0603-33NH1
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-33NH1
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
listoch: S0603-33NH1.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-33NH1
Číslo dielu S0603-33NH1 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8955 pcs Dátový hárok S0603-33NH1.pdf
typ Wirewound tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 37 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-33NH1 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 33nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.3GHz Detailný popis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 250 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 250 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0603-33NG3S
S0603-33NG3S
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
Skladom: 807 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-33NG3S.pdf
RFQ
S0603-33NG3C
S0603-33NG3C
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 806 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-33NG3C.pdf
RFQ
S0603-33NH1C
S0603-33NH1C
Skladom: 1437 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-33NH1C.pdf
S0603-33NG3B
S0603-33NG3B
Skladom: 3145 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-33NG3B.pdf
S0603-33NH1S
S0603-33NH1S
Stiahnuť ▼: S0603-33NH1S.pdf
S0603-33NH1D
S0603-33NH1D
Stiahnuť ▼: S0603-33NH1D.pdf
S0603-33NG3
S0603-33NG3
Stiahnuť ▼: S0603-33NG3.pdf
S0603-33NH1B
S0603-33NH1B