S0603-10NH1
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-10NH1
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM
listoch: S0603-10NH1.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-10NH1
Číslo dielu S0603-10NH1 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9136 pcs Dátový hárok S0603-10NH1.pdf
typ Wirewound tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 28 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-10NH1 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 10nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.8GHz Detailný popis 10nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 160 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 160 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0603-10NH1B
S0603-10NH1B
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM
Skladom: 4788 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-10NH1B.pdf
RFQ
S0603-10NG3
S0603-10NG3
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 6109 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-10NG3.pdf
RFQ
S0603-10NG3B
S0603-10NG3B
Stiahnuť ▼: S0603-10NG3B.pdf
S0603-10NH1S
S0603-10NH1S
Stiahnuť ▼: S0603-10NH1S.pdf
S0603-10NH1E
S0603-10NH1E
Stiahnuť ▼: S0603-10NH1E.pdf
S0603-10NH1D
S0603-10NH1D
Stiahnuť ▼: S0603-10NH1D.pdf
S0603-10NH2
S0603-10NH2
Stiahnuť ▼: S0603-10NH2.pdf
S0603-10NH1C
S0603-10NH1C