S0603-10NG3
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-10NG3
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM
listoch: S0603-10NG3.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-10NG3
Číslo dielu S0603-10NG3 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6109 pcs Dátový hárok S0603-10NG3.pdf
typ Wirewound tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 28 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-10NG3 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 10nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.8GHz Detailný popis 10nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 160 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 160 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0603-10NH1
S0603-10NH1
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM
Skladom: 9136 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-10NH1.pdf
RFQ
S0603-10NG2S
S0603-10NG2S
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 1016 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-10NG2S.pdf
RFQ
S0603-10NG3B
S0603-10NG3B
Stiahnuť ▼: S0603-10NG3B.pdf
S0603-10NG2B
S0603-10NG2B
Stiahnuť ▼: S0603-10NG2B.pdf
S0603-10NG2E
S0603-10NG2E
Stiahnuť ▼: S0603-10NG2E.pdf
S0603-10NG3E
S0603-10NG3E
Stiahnuť ▼: S0603-10NG3E.pdf
S0603-10NG2
S0603-10NG2
Stiahnuť ▼: S0603-10NG2.pdf
S0603-10NG3D
S0603-10NG3D
Stiahnuť ▼: S0603-10NG3D.pdf
S0603-10NG3S
S0603-10NG3S
Skladom: 906 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-10NG3S.pdf
S0603-10NG2D
S0603-10NG2D
Stiahnuť ▼: S0603-10NG2D.pdf
S0603-10NG2C
S0603-10NG2C
Skladom: 955 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-10NG2C.pdf
S0603-10NG3C
S0603-10NG3C
Skladom: 977 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-10NG3C.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety