S0402-15NF3B
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0402-15NF3B
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM
listoch: S0402-15NF3B.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie S0402-15NF3B
Číslo dielu S0402-15NF3B Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2044 pcs Dátový hárok S0402-15NF3B.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0402 (1005 Metric) Veľkosť / rozmer 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
tienenie Unshielded séria S0402
hodnotenie - Q @ Freq 23 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená S0402-15NF3B 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 15nH Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3.28GHz Detailný popis 15nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 220 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 475mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0402-15NF2D
S0402-15NF2D
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM
Skladom: 4693 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-15NF2D.pdf
RFQ
S0402-15NF3S
S0402-15NF3S
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 612 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-15NF3S.pdf
RFQ
S0402-15NF3
S0402-15NF3