S0402-15NF3
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0402-15NF3
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM
listoch: S0402-15NF3.pdf
  • správa
Špecifikácie S0402-15NF3
Číslo dielu S0402-15NF3 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5274 pcs Dátový hárok S0402-15NF3.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0402 (1005 Metric) Veľkosť / rozmer 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
tienenie Unshielded séria S0402
hodnotenie - Q @ Freq 23 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená S0402-15NF3 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 15nH Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3.28GHz Detailný popis 15nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 220 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 475mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0402-15NF2S
S0402-15NF2S
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM
Skladom: 630 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-15NF2S.pdf
RFQ
S0402-15NF2B
S0402-15NF2B
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 2045 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-15NF2B.pdf
RFQ
S0402-15NF3C
S0402-15NF3C
Skladom: 675 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-15NF3C.pdf
S0402-15NG1
S0402-15NG1
Skladom: 6907 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-15NG1.pdf
S0402-15NF2C
S0402-15NF2C
Skladom: 694 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-15NF2C.pdf
S0402-15NF3S
S0402-15NF3S
Skladom: 612 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-15NF3S.pdf
S0402-15NF2E
S0402-15NF2E
Stiahnuť ▼: S0402-15NF2E.pdf
S0402-15NF2
S0402-15NF2
Stiahnuť ▼: S0402-15NF2.pdf
S0402-15NF3D
S0402-15NF3D
Stiahnuť ▼: S0402-15NF3D.pdf
S0402-15NF3E
S0402-15NF3E
Stiahnuť ▼: S0402-15NF3E.pdf
S0402-15NF3B
S0402-15NF3B
Stiahnuť ▼: S0402-15NF3B.pdf
S0402-15NF2D
S0402-15NF2D
Stiahnuť ▼: S0402-15NF2D.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety