PTKM75R-894
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM75R-894
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH
listoch: PTKM75R-894.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM75R-894
Číslo dielu PTKM75R-894 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11188 pcs Dátový hárok PTKM75R-894.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM75R-894 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 75µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 3MHz Detailný popis 75µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 23 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 8A
Aktuálny - Sýtosť 3.7A