PTKM75R-59VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM75R-59VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH
listoch: PTKM75R-59VM.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM75R-59VM
Číslo dielu PTKM75R-59VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7436 pcs Dátový hárok PTKM75R-59VM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm)
tienenie Shielded séria PTKMR-VM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM75R-59VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 75µH Výška - sedenie (Max) 1.175" (29.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.5MHz Detailný popis 75µH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 30 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 30 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5.9A
Aktuálny - Sýtosť 3A