PTKM500R-59
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM500R-59
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH
listoch: PTKM500R-59.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM500R-59
Číslo dielu PTKM500R-59 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10902 pcs Dátový hárok PTKM500R-59.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.150" Dia x 0.475" W (29.21mm x 12.06mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM500R-59 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 500µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 800kHz Detailný popis 500µH Shielded Toroidal Inductor 2.6A 160 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 160 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.6A
Aktuálny - Sýtosť 1.1A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM500-59
PTKM500-59
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH
Skladom: 9170 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM500-59.pdf
RFQ
PTKM50R-121
PTKM50R-121
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH
Skladom: 11149 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM50R-121.pdf
RFQ
PTKM500R-59VM
PTKM500R-59VM
Stiahnuť ▼: PTKM500R-59VM.pdf
PTKM500-894H
PTKM500-894H
popis: FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH
Stiahnuť ▼: PTKM500-894H.pdf
PTKM500R-59H
PTKM500R-59H