PTKM500-894VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM500-894VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH
listoch: PTKM500-894VM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM500-894VM
Číslo dielu PTKM500-894VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6105 pcs Dátový hárok PTKM500-894VM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
tienenie Shielded séria PTKM-VM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM500-894VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 500µH Výška - sedenie (Max) 1.475" (37.46mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 700kHz Detailný popis 500µH Shielded Toroidal Inductor 3.4A 131 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 131 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.4A
Aktuálny - Sýtosť 1.4A