PTKM10-59H
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM10-59H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH
listoch: PTKM10-59H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PTKM10-59H
Číslo dielu PTKM10-59H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 11977 pcs Dátový hárok PTKM10-59H.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.100" Dia (27.94mm)
tienenie Shielded séria PTKM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM10-59H BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.475" (12.06mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 20MHz Detailný popis 10µH Shielded Toroidal Inductor 14.5A 8 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 8 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 14.5A
Aktuálny - Sýtosť 7.6A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM100-30SM
PTKM100-30SM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 100UH 1.5A 150 MOHM
Skladom: 13155 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM100-30SM.pdf
RFQ
PTKM10-59
PTKM10-59
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH