PTKM10-40SM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM10-40SM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 4.84A 20 MOHM SMD
listoch: PTKM10-40SM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM10-40SM
Číslo dielu PTKM10-40SM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 4.84A 20 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 14014 pcs Dátový hárok PTKM10-40SM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
tienenie Shielded séria PTKM-SM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená DN3379
PTKM10-40SM BULK 100
PTKM1040SM
Prevádzková teplota -
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 10µH
Výška - sedenie (Max) 0.400" (10.16mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 35MHz
Detailný popis 10µH Shielded Toroidal Inductor 4.84A 20 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 20 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 4.84A Aktuálny - Sýtosť 1.3A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM10-50
PTKM10-50
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH
Skladom: 10650 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM10-50.pdf
RFQ
PTKM10-50SM
PTKM10-50SM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM SMD