PT750-2050
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT750-2050
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie PT750-2050
Číslo dielu PT750-2050 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 19129 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 2.050" Dia x 0.850" W (52.07mm x 21.59mm)
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT750-2050 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 750µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 750µH Shielded Toroidal Inductor 6.4A 150 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 150 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.4A