PT750-1700HM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT750-1700HM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie PT750-1700HM
Číslo dielu PT750-1700HM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 16820 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.700" Dia (43.18mm)
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT750-1700HM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 750µH Výška - sedenie (Max) 0.700" (17.78mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 750µH Shielded Toroidal Inductor 3.7A 280 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 280 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.7A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PT750-1700
PT750-1700
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH