PT500-1750HM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT500-1750HM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PT500-1750HM
Číslo dielu PT500-1750HM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 12445 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.750" Dia (44.45mm)
tienenie Shielded séria PT
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT500-1750HM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 500µH Výška - sedenie (Max) 0.750" (19.05mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 500µH Shielded Toroidal Inductor 5A 160 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 160 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5A