PT500-1450HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT500-1450HM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PT500-1450HM
Číslo dielu PT500-1450HM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 12656 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.450" Dia (36.83mm)
tienenie Shielded séria PT
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT500-1450HM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 500µH Výška - sedenie (Max) 0.580" (14.73mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 500µH Shielded Toroidal Inductor 3.4A 220 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.4A