PT25R-900-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT25R-900-VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PT25R-900-VM
Číslo dielu PT25R-900-VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14831 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT25R-900-VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 25µH Výška - sedenie (Max) 1.010" (25.65mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 25µH Unshielded Toroidal Inductor 7A 20 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 20 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 7A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PT25R-900HM
PT25R-900HM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH
Skladom: 22458 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PT25R-800HM
PT25R-800HM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH
Skladom: 22333 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PT25R-900
PT25R-900