PT25R-800-VM
API DelevanAPI Delevan
PT25R-800-VM Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT25R-800-VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie PT25R-800-VM
Číslo dielu PT25R-800-VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13486 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.830" L x 0.450" W (21.08mm x 11.43mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT25R-800-VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 25µH Výška - sedenie (Max) 0.910" (23.11mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 25µH Unshielded Toroidal Inductor 6.6A 25 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 25 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.6A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PT25R-680
PT25R-680
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH