PT150-1500-VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT150-1500-VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 7.7A 50 MOHM TH
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PT150-1500-VM
Číslo dielu PT150-1500-VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150UH 7.7A 50 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8720 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.500" L x 0.800" W (38.10mm x 20.32mm)
tienenie Shielded séria PT
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT150-1500-VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) 1.630" (41.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 150µH Shielded Toroidal Inductor 7.7A 50 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 50 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 7.7A