PT150-1040-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT150-1040-VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PT150-1040-VM
Číslo dielu PT150-1040-VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8037 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
tienenie Shielded séria PT
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT150-1040-VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) 1.170" (29.72mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 150µH Shielded Toroidal Inductor 3.4A 100 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 100 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.4A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PT150-1500
PT150-1500
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 150UH 7.7A 50 MOHM TH
Skladom: 15757 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PT14QN
PT14QN
výrobcovia: Omron Automation & Safety
popis: RELAY SOCKET 14 POS PANEL MOUNT