PT100-1100HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT100-1100HM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PT100-1100HM
Číslo dielu PT100-1100HM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 15875 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.950" Dia (24.13mm)
tienenie Shielded séria PT
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT100-1100HM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.600" (15.24mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 100µH Shielded Toroidal Inductor 5.1A 50 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 50 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5.1A