PT100-1100-VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT100-1100-VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PT100-1100-VM
Číslo dielu PT100-1100-VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 14317 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
tienenie Shielded séria PT
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT100-1100-VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 1.230" (31.24mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 100µH Shielded Toroidal Inductor 5.1A 50 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 50 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5.1A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PT100-1100
PT100-1100
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH