PD43R-333K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PD43R-333K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 560MA 540 MOHM
listoch: PD43R-333K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie PD43R-333K
Číslo dielu PD43R-333K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 33UH 560MA 540 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64409 pcs Dátový hárok PD43R-333K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm)
tienenie Unshielded séria PD43R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená PD43R-333K TR 1500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 33µH Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 540 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 540 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 560mA
Aktuálny - Sýtosť 560mA