PD43R-273M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PD43R-273M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27UH 620MA 522 MOHM
listoch: PD43R-273M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie PD43R-273M
Číslo dielu PD43R-273M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 27UH 620MA 522 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75239 pcs Dátový hárok PD43R-273M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm)
tienenie Unshielded séria PD43R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená PD43R-273M TR 1500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 27µH Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 27µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 522 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 522 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 620mA
Aktuálny - Sýtosť 620mA