P3519R-821J
API DelevanAPI Delevan
P3519R-821J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P3519R-821J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 3.16A 29 MOHM
listoch: 1.P3519R-821J.pdf2.P3519R-821J.pdf
  • správa
Špecifikácie P3519R-821J
Číslo dielu P3519R-821J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 3.16A 29 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61039 pcs Dátový hárok 1.P3519R-821J.pdf2.P3519R-821J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
tienenie Unshielded séria P3519R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená P3519R-821J TR 100
P3519R-821JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 10kHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.185" (4.70mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 820nH Unshielded Wirewound Inductor 3.16A 29 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 29 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.16A
Aktuálny - Sýtosť 4.77A