P3519R-684K
API DelevanAPI Delevan
P3519R-684K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P3519R-684K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680UH 150MA 13.6 OHM
listoch: 1.P3519R-684K.pdf2.P3519R-684K.pdf
Stav RoHs V súlade RoHS
  • správa
Špecifikácie P3519R-684K
Číslo dielu P3519R-684K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680UH 150MA 13.6 OHM Stav voľného vodiča / RoHS V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63255 pcs Dátový hárok 1.P3519R-684K.pdf2.P3519R-684K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
tienenie Unshielded séria P3519R
Stav RoHS RoHS Compliant hodnotenie -
Q @ Freq - Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená P3519R-684K TR 100 Prevádzková teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Frekvencia indukčnosti - test 10kHz
indukčnosť 680µH Výška - sedenie (Max) 0.185" (4.70mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Vlastnosti -
Detailný popis 680µH Unshielded Inductor 150mA 13.6 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 13.6 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 150mA Aktuálny - Sýtosť 170mA