P1812R-562J
API DelevanAPI Delevan
P1812R-562J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1812R-562J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 650MA 437 MOHM
  • správa
Špecifikácie P1812R-562J
Číslo dielu P1812R-562J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.6UH 650MA 437 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69642 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatné mená P1812R-562J TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 5.6µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 5.6µH Unshielded Inductor 650mA 437 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 437 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 650mA
Aktuálny - Sýtosť 1.06A