P1812R-473J
API DelevanAPI Delevan
P1812R-473J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1812R-473J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM
  • správa
Špecifikácie P1812R-473J
Číslo dielu P1812R-473J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72207 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatné mená P1812R-473J TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 47µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 47µH Unshielded Inductor 260mA 2.064 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 2.064 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 260mA
Aktuálny - Sýtosť 366mA