P1812-103J
API Delevan Inc.API Delevan Inc.
P1812-103J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1812-103J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie P1812-103J
Číslo dielu P1812-103J Výrobca API Delevan Inc.
popis FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 72775 pcs Dátový hárok
Napätie - porucha - používanie Unshielded
typ - Veľkosť / rozmer 0.190" L x 0.134" W (4.83mm x 3.40mm)
séria P1812 Stav RoHS Tape & Reel (TR)
hodnotenie - polarizácia Nonstandard
Ostatné mená P1812-103J TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu P1812-103J Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Typ hardvéru 10µH Frekvencia - test -
Frekvencia - vlastná rezonancia 608 mOhm Max Rozšírený popis 10µH Unshielded Inductor 550mA 608 mOhm Max Nonstandard
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5% Priemer - rameno -
popis FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM Oneskorený čas 1kHz
DC odpor (DCR) 772mA Aktuálne hodnotenie 550mA