P1812-102G
API DelevanAPI Delevan
P1812-102G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1812-102G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie P1812-102G
Číslo dielu P1812-102G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 29502 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Unshielded séria P1812
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená P1812-102G TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 1µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1µH Unshielded Inductor 1.05A 113 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 113 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.05A
Aktuálny - Sýtosť 2.4A