P160-152JS
Prehľad produktov
Číslo dielu: P160-152JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 1.195A 86 MOHM
listoch: P160-152JS.pdf
  • správa
Špecifikácie P160-152JS
Číslo dielu P160-152JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.5UH 1.195A 86 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9072 pcs Dátový hárok P160-152JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená P160-152JS BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1.5µH Výška - sedenie (Max) 0.100" (2.54mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1.5µH Unshielded Inductor 1.195A 86 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 86 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.195A
Aktuálny - Sýtosť 1.261A