P160-124KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: P160-124KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 120UH 157MA 5 OHM SMD
listoch: P160-124KS.pdf
  • správa
Špecifikácie P160-124KS
Číslo dielu P160-124KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 120UH 157MA 5 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 12406 pcs Dátový hárok P160-124KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená P160-124KS BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 120µH Výška - sedenie (Max) 0.100" (2.54mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 120µH Unshielded Inductor 157mA 5 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 157mA
Aktuálny - Sýtosť 139mA