P1330R-824K
API DelevanAPI Delevan
P1330R-824K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1330R-824K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM
  • správa
Špecifikácie P1330R-824K
Číslo dielu P1330R-824K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80352 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ostatné mená P1330R-824K TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 820µH
Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 820µH Unshielded Inductor 113mA 9.96 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 9.96 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 113mA Aktuálny - Sýtosť 26mA