P1330R-824G
API DelevanAPI Delevan
P1330R-824G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1330R-824G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie P1330R-824G
Číslo dielu P1330R-824G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30600 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
tienenie Unshielded séria P1330R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená P1330R-824G TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 820µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 820µH Unshielded Inductor 113mA 9.96 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 9.96 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 113mA
Aktuálny - Sýtosť 26mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
P1330R-824H
P1330R-824H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM
Skladom: 38790 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
P1330R-823K
P1330R-823K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82UH 362MA 1.38 OHM