HF1008-561H
API DelevanAPI Delevan
HF1008-561H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HF1008-561H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 560NH 300MA 1.65 OHM
listoch: HF1008-561H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie HF1008-561H
Číslo dielu HF1008-561H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 560NH 300MA 1.65 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 30134 pcs Dátový hárok HF1008-561H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Unshielded séria HF1008
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená HF1008-561H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 560nH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 415MHz Detailný popis 560nH Unshielded Inductor 300mA 1.65 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.65 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 300mA