HF1008-472K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-472K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HF1008-472K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 273MA 2 OHM SMD
listoch: HF1008-472K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie HF1008-472K
Číslo dielu HF1008-472K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 4.7UH 273MA 2 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 52817 pcs Dátový hárok HF1008-472K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria HF1008
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 1008HF-472K
1008HF-472K-ND
HF1008-472K TR 500
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 4.7µH
Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 40MHz
Detailný popis 4.7µH Unshielded Inductor 273mA 2 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 2 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 273mA Aktuálny - Sýtosť -