| Číslo dielu | HF1008-121K | Výrobca | API Delevan |
|---|---|---|---|
| popis | FIXED IND 120NH 405MA 910 MOHM | Stav voľného vodiča / RoHS | Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade |
| Dostupné množstvo | 53065 pcs | Dátový hárok | HF1008-121K.pdf |
| typ | - | tolerancia | ±10% |
| Balík dodávateľov zariadení | - | Veľkosť / rozmer | 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) |
| tienenie | Unshielded | séria | HF1008 |
| hodnotenie | - | Q @ Freq | 30 @ 25MHz |
| obal | Tape & Reel (TR) | Balík / puzdro | Nonstandard |
| Ostatné mená | 1008HF-121K 1008HF-121K-ND HF1008-121K TR 500 |
Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Materiál - jadro | Ferrite |
| Frekvencia indukčnosti - test | 25MHz | indukčnosť | 120nH |
| Výška - sedenie (Max) | 0.095" (2.41mm) | Frekvencia - vlastná rezonancia | 850MHz |
| Detailný popis | 120nH Unshielded Inductor 405mA 910 mOhm Max Nonstandard | DC odpor (DCR) | 910 mOhm Max |
| Aktuálne hodnotenie | 405mA | Aktuálny - Sýtosť | - |