HF1008-120M
API DelevanAPI Delevan
HF1008-120M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HF1008-120M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12NH 1.075A 105 MOHM
listoch: HF1008-120M.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie HF1008-120M
Číslo dielu HF1008-120M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12NH 1.075A 105 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 47115 pcs Dátový hárok HF1008-120M.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria HF1008
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 1008HF-120M
1008HF-120M-ND
HF1008-120M TR 500
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Non-Magnetic
Frekvencia indukčnosti - test 50MHz indukčnosť 12nH
Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 2.7GHz
Detailný popis 12nH Unshielded Inductor 1.075A 105 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 105 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.075A Aktuálny - Sýtosť -