ER1641-393KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-393KS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-393KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 205MA 1.93 OHM TH
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie ER1641-393KS
Číslo dielu ER1641-393KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 39UH 205MA 1.93 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10266 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Unshielded séria Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1134-1161
1134-1161-2-MIL
1134-1161-MIL
ER1641-393KS-250 TR
ER1641393KS
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 39µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 29MHz Detailný popis 39µH Unshielded Inductor 205mA 1.93 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 1.93 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 205mA