ER1641-393JP
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1641-393JP
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 205MA 1.93 OHM TH
  • správa
Špecifikácie ER1641-393JP
Číslo dielu ER1641-393JP Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 39UH 205MA 1.93 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9341 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria ER1641
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1641-393JP 2500 TR
ER1641-393JP-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 39µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 29MHz Detailný popis 39µH Shielded Molded Inductor 205mA 1.93 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 1.93 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 205mA