ER1025-04KS
API DelevanAPI Delevan
ER1025-04KS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1025-04KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ER1025-04KS
Číslo dielu ER1025-04KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 31609 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria Military, MIL-PRF-39010/08, ER1025
hodnotenie - Q @ Freq 33 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1134-1045
1134-1045-2-MIL
1134-1045-MIL
ER1025-04KS-250 TR
ER102504KS
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 220nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 510MHz Detailný popis 220nH Unshielded Inductor 1.025A 140 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 140 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.025A