ER1025-04KM
Prehľad produktov
Číslo dielu: ER1025-04KM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
  • správa
Špecifikácie ER1025-04KM
Číslo dielu ER1025-04KM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 42594 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria ER1025
hodnotenie - Q @ Freq 33 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená ER1025-04KM 3500 TR
ER1025-04KM-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 220nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 510MHz Detailný popis 220nH Unshielded Molded Inductor 1.025A 140 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 140 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.025A