5022R-622H
API DelevanAPI Delevan
5022R-622H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5022R-622H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM
listoch: 1.5022R-622H.pdf2.5022R-622H.pdf
  • správa
Špecifikácie 5022R-622H
Číslo dielu 5022R-622H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44763 pcs Dátový hárok 1.5022R-622H.pdf2.5022R-622H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria 5022R
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 5022R-622H 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 6.2µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 60MHz Detailný popis 6.2µH Unshielded Inductor 830mA 470 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 470 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 830mA