5022R-621G
API DelevanAPI Delevan
5022R-621G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5022R-621G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
listoch: 5022R-621G.pdf
  • správa
Špecifikácie 5022R-621G
Číslo dielu 5022R-621G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22286 pcs Dátový hárok 5022R-621G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria 5022R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 5022R-621G 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 620nH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 260MHz Detailný popis 620nH Unshielded Inductor 1.615A 140 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 140 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.615A